Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü 2 kişinin sevgi bağını kuvvetlendirmek adına yapılan bir büyüdür. Bağlama büyüsü genel olarak aralarında sorunlar olan ve kavga eden, birbirlerine karşı sevgileri azalan, ayrılığın eşine gelen kişilerin arasını düzeltmek için kullanılan bir büyüdür. Bağlama büyüsü sıklıkla evli çiftlerin yuvalarını kurtarmak adına başvurdukları bir yöntemdir. Evliliği ya da ilişkisi sallantıya giren çiftler bağlama büyüsü ile durumlarını eski haline getirebilirler.

Bağlama büyüsü ak büyü sınıfında bir büyüdür ve iyilik amacıyla kullanılır. Bu büyünün yapımında kullanılan şeyler bazen ip, bazen fotoğraflar bazen de kişilerin bigileri kullanılarak yapılabilmektedir. Minimum 8 gün maksimum 21 güne kadar uzayan sürelerde etkisini göstermektedir. Bu sürelerin farklılık göstermesi bağlanacak kişinin kişilik yapısına göre değişmektedir. Çok inatçı kişilere büyü biraz daha uzun süre de etki göstermektedir.

Bağlama büyüsü yapıldığı gibi yine aynı yöntemler ile bozulmaktadır. Bağlama büyüsü bozabilmek için bağlanan kişilerin fotoğrafları üzerinden yarasa kanıyla yapılan özel bir işlem uygulanmaktadır. Bağlama büyüsü yaptırmak için güvenilir bir medyum seçmeli ve onun üzerinden işlem yapmalısınız. Çünkü büyüler şakaya gelmeyen işlemlerdir ve yanlış yapılmaları doğrultusunda kişiler üzerinde değişik etkiler bırakabilmektedir.

admin

Bir Cevap Yazın