Büyü Yaptırmak İstiyorum

Büyü Yaptırmak İstiyorum

Büyü insanlara istekleri dışında bir şeyler yaptırmak için kullanılan ve ruhani varlıklar aracılığı ile çeşitli malzemeler ve ritüeller kullanılarak yapılan şeylerdir. Büyü yapılan insan farkında olmadan büyü amacı doğrultusunda hareket eder.

Büyü yapılan insan kendisi istemese bile farkında olmadan sizin ona yaptırmak istediğiniz şeyleri yapar. Örnek verecek olursak. Tek taraflı platonik aşk beslediğiniz bir insanın sizi sevmesini ve size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz insan sizi tip olarak sevmeyebilir, sizden hoşlanmayabilir, bunun için buna uygun bir büyü yaptırarak o kişinin istemese bile sizi sevmesini ve size ağık olmasını sağlayabilirsiniz.

Büyü yapmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Büyü yapmak için medyum olmak ve bu işle alakalı yeterli bilgi birikimine sahip olmak gerekir. Her canı isteyen büyü yapamaz. Büyü yaparken kullanılacak malzemeler ve bu malzemelerin kullanım dozajları herkes tarafından bilinebilecek şeyler değildir. Eski tarihlerden bu yana büyü uygulanan ve yapılan bir yöntemdir.

Büyüler genellikle ruhani varlıklar yani cinni varlıklar aracılığı ile yapılır. Büyü yapılacak kişinin bilgileri (adı, anne adı, doğum tarihi ve fotoğrafı) gibi şeyler alınarak. Hangi büyüyü yapmak istiyorsak ona uygun malzemeler kullanılarak yapılır. İnsanlar kendi başlarına altından kalkamayacakları şeyleri yapmak istediklerinde genellikle bu yönteme başvururlar.

Büyü yaptırmak istiyorum diyen bir kişi öncelikle bu işi bilen ve büyüler konusunda uzman bir medyuma başvurmalıdır. Büyüler yapılış amaçlarına göre ak büyü ve kara büyü olarak ayrılmaktadır. Ak Büyüler kişiye zarar vermeden bir şeyleri yaptrımayı hedeflerken, kara büyüler ise kişiye zarar vermek ve onun hayat düzenini bozmak adına yaptırılır.

Sizlerde istemiş olduğunuz kişiye dilediğiniz büyüyü yaptırarak, amacınıza ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey güvenilir bir medyum bularak onunla iletişime geçmek olacaktır. Büyü yapımını kesinlikle kendi başınıza denememelisiniz. Çünkü en ufacık bir hatanız bile sizi ömür boyu zor duruma sokabilir.

admin

3 Yorum

Esma Yayın tarihi -

Büyü deyince aklıma ilk gelen medyum omayra hanım oluyor. Kendisine eşimi eve bağlamak için omayra büyüsü yaptırdım. Kadın 4 gün içinde kocamı bana kul köle etti diyebilirim. Ben daha önce 10 tane medyumla çalıştım hiç biri böyle güzel bir sonuç alamadı hemde 4 gün gibi kısa bir süre içerisinde sonuç almak mükemmel. Medyum Omayra hanım iletişim için medyumomayra@gmail.com

Selvi Yayın tarihi -

Büyü eşittir medyum omayra diyorum. O kadar mükemmel bir büyüsü var ki. Bu büyünün adı omayra büyüsü ve 4 gün içinde kesin olarak sonuçlanıyor. İlk duyduğumda hiç inanmaıştım ama sonuçları görünce kendim bile çok şaşırdım. Platonik sevdiğim bir adam vardı ve onu kendime aşık etmek istiyordum. Bunun için medyum omayra hanıma ulaştım ve kendisi ile omayra büyüsü konusunda anlaştık. Bu büyü sayesinde yüzüme bakmayan adama 4 gün içinde yanıma gelip kuzu kuzu bana olan aşkını anlattı. Şimdi çok mutlu bir çiftiz ve evlilik yolunda ilerliyoruz. Büyü diyorsanız kesinlikle medyum omayra derim. Medyum Omayra iletişim medyumomayra@gmail.com

Ozan Yayın tarihi -

35 yaşına geldim ve hala evlenememiştim bir çok kısmetim vardı fakat bir türlü sonuca varamıyordum. Tam evlenmeye kadar geliyordum ve o anda her şey birden tepetaklak oluyor ve ayrılıyordum. 4 kere nişan attım ve artık bu durumdan sıkılmıştım. İşim iyiydi güzel para kazanıyordum evim ve arabam vardı bütün imkanlarım vardı ama evlenmek istediğim halde evlenemiyordum. Bunun için bir medyumla çalışıp kapalı kısmetimi açmak istedim. O ara yaptığım araştırmalar sonucunda Medyum Hakikat hoca ile tanıştım. Kendisiyle güzel bir çalışma gerçekleştirdik. Şuan yine nişanlıyım ve bu yaz düğün yapacağım. ALLAH nasip kısmet ederse olumlu sonuçları buradan sizinle paylaşacağım. Medyum Hakikat hocaya buradan teşekkür ediyorum. Medyum Hakikat ile iletişim için 0552 485 90 99

Bir Cevap Yazın