Özel Büyüler

Özel Büyüler

Büyüler insanlara istekleri dışında bir şey yaptırmak için kullanılan ritüellerdir. Büyüler insanlığın varoluşundan bu yana kullanılan ritüellerdir. Bütün toplumlarda ve uygarlıklarda kullanılmışlardır. Büyüler sayesinde insanlara yapmak istemedikleri şeyleri zorla yaptırabilirsiniz. Büyülerin ilginç tarafı insan istemediği bir şeyi yaparken farkına varamamasıdır.

Büyü yapan kişilere büyücü adı verilmektedir. Günümüzde bu tip isimlerin yerini medyum, hoca, cinci hoca gibi tabirler almıştır. Büyü yapabilmek için öncelikle engin bir ilmi bilgi ve eski büyü kitaplarının yazım dillerine vakıf olmak gerekmektedir. Eski diller arasında olan aramice, ibranice, süryanice ve ermenice gibi kadim dilleri bilen kişiler bu kitapları okuyabilmektedir. Sadece okumak yeterli değildir bunun için bir de ilmi boyutu vardır. Hangi kelimenin hangi anlamda kullanıldığını bilmek ve büyülerde kullanılan malzemelerin miktarlarına kadar bilmek gerekir.

Kısacası büyü yapabilmek her babayiğidin harcı değildir. Kişiye ve ihtiyaca özel büyü yapan medyumlara web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizlerin amacı sizlere bu konuda yardımcı olmak ve piyasada bulunan dolandırıcılardan kurtulmanızı sağlamaktır.

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Şans Büyüsü

Aşk Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Papaz Büyüsü

Ölüm Büyüsü

gibi büyüler bu büyülerden sadece bir kaçıdır. Web sitemizde işini gerçekten iyi yapan ve bu medyumla daha önce işlem yapan kişilerin verdiği olumlu referanslar doğrultusunda sizlere önereceğimiz bir kaç medyum vardır. Bu medyumlara ve numaralarına aşağıda yer veriyoruz.

admin

Bir Cevap Yazın